Comarch erp dla firm

Systemy ERP dla firm


Comarch erpComarch ERP XL

Comarch erpComarch ERP Altum

Comarch erpComarch ERP Optima

Comarch erpComarch ERP XT


Od 2007 roku z pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy i wdrażamy systemy wspomagające Biznes. Nasz zespół profesjonalistów zawsze stawia na jakość. Doświadczenie nabyte w ciągu długoletniej współpracy z firmami z Polski jak i z zagranicy pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania przeznaczone dla Biznesu.
Jako partner firmy Comarch integrujemy nowoczesne systemy informatyczne, dostosowując je do potrzeby Biznesowej Klienta.
Nasze wdrożenia rozpoczynamy od wywiadu aby jak najlepiej dopasować rozwiązanie do potrzeby Biznesowej. Wnikliwie słuchamy użytkownika Biznesowego i dzięki naszej szerokiej wiedzy z zakresu systemów ERP i ifrastruktury informatycznej jesteśmy w stanie wybrać optymalne rozwiązanie, które realnie będzie wspomagać procesy w firmie oraz obniży koszty prowadzenia działalności.

Integracja systemów IT to rozwiązanie, którego celem jest połączenie różnych systemów IT, sprzętu oraz oprogramowania w jeden spójny i sprawnie działający organizm.
Różne obszary działalności firm wspomagane są przez rozmaite systemy IT, często dostarczane są przez wiele firm. Taka praktyka rodzi konieczność stworzenia jednolitego środowiska informatycznego.

Proponujemy kompleksowe usługi połączenia systemów IT – od doradztwa i konsultacji, poprzez rozpoznanie potrzeb biznesowych, aż po projektowanie i wdrożenie rozwiązań ułatwiających i koncentrujących pracę w ramach jednego mechanizmu.
Głównych założeniem integracji usług jest zaprojektowanie efektywnego i bezpiecznego środowiska informatycznego, które pozwoli na szybki dostęp oraz bezawaryjność, wydajność i kompletność danych.

Oferujemy:

  • Sprzedaż
  • Wdrożenia
  • Szkolenia
  • Dedykowane dodatki do oprogramowania
  • Serwis

Comarch – producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych.
Od 24 lat Comarch pomaga klientom największych polskich i światowych marek w osiąganiu większej rentowności przez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Aby zamówić usługi zapraszamy do kontaktu.